Zjisti, co se u nás děje v lednu

03.01.2024

Nový rok je tady a s ním možná i nová motivace, odhodlání a touha stát se lepší verzí vlastního já. Pokud na sobě chcete pracovat, ale i relaxovat a dostávat se do větší hloubky, u nás v Prostůrku pro to bude příležitost. 😊

CO CHYSTÁME:

Jógu, na kterou jste u nás zvyklí:

  • Monika se na vás těší na svých kurzech Zimního jógového plynutí. Zbývají poslední volná místa, tak případně pospěšte. Nechybí ale ani její otevřená lekce Jógového osvěžení. Stále je pak na programu i Onko jóga.

  • Lída ve své praxi pokračuje až od konce ledna. Těší se na vás na Ranní józe, Večerní jógové flow (dynamičtější), na opravdu jemné Klidné józe na dobrou noc i na nedělním oblíbeném Jógovém pohlazení.

  • Vanda potom dále pokračuje s lekcemi Začínáme s jógou a Józe v rytmu dechu.

  • Ještě jednou u nás svou praxi zrealizuje také Pavla Holsan. Její lekce je ale již obsazená. 


Kromě toho pak dále můžete svým mladším a starším blízkým doporučit:

Děti už za sebou mají ukázkovou lekci zdarma, kde mohly zjistit, zda je jóga baví 😊
Děti už za sebou mají ukázkovou lekci zdarma, kde mohly zjistit, zda je jóga baví 😊

NOVĚ – Hluboká relaxace s křišťálovými mísami

Kromě pravidelných Meditací s křišťálovými nástroji, které u nás dále budou probíhat každé druhé pondělí, Martina Zita nově nabídne i prostor pro skutečný odpočinek. Hluboká relaxace s křišťálovými mísami bude probíhat každé od 10:15. Začíná 16. 1., kdy si ji můžete přijít vyzkoušet v rámci ochutnávky zdarma.


>>> KOMPLETNÍ PROGRAM A REZERVAČNÍ SYSTÉM <<<


Na psychoterapii do Prostůrku

Zima, to je často období splínů a obav. Osobní problémy pak na každého z nás dopadají napříč rokem. Pokud byste se rádi někomu svěřili a své starosti systematicky řešili, vězte, že u nás působí psychoterapeutka Gabriela Baboráková, na níž se můžete obrátit. Volné termíny vidíte v našem rezervačním systému.To je pro tentokrát všechno. Těšíme se na společné chvilky v našem malém, milém prostoru. Opatrujte se ať Vás provází jen to dobré! Namasté. 🙏🏻

tým Prostůrku