Vydej se na magickou cestu meditace s křišťálovými nástroji

30.09.2023

Meditace je starobylá praxe, která nám nabízí klid a očišťuje zanesenou mysl. Ale co kdybychom mohli tuto praxi posunout na další úroveň? Vstup u nás v Prostůrku do světa meditace s křišťálovými nástroji a objev, jak můžeš svůj vnitřní klid ještě prohloubit a aktivovat léčebný potenciál svého těla.

Co je to meditace s křišťálovými nástroji?

Meditace s křišťálovými nástroji kombinuje tradiční techniky meditace s léčivou silou křišťálů. Křišťálové nástroje, jako jsou mísy, kalichy a pyramidy, vydávají jemné vibrace, které rezonují s naším tělem a myslí. Tyto vibrace nám pomáhají rychleji se dostat do hlubokého stavu relaxace, prohlubují naše meditativní zážitky a podporují celkovou pohodu, ale i započínají komplexní regeneraci.

ThetaHealing: Cesta k hlubšímu uzdravení

Právě o něj naše meditace obohacená. ThetaHealing je technika energetického léčení, umožňující přístup k theta vlnám našeho mozku, přes které realizuje hluboká uzdravení a transformace. Pomáhá odstraňovat bloky, léčit stará traumata a posilovat spojení s vesmírným Zdrojem.


Seznamte se s Martinou Zitou

Za tímto jedinečným zážitkem u nás stojí inspirativní lektorka Martina Zita. Po letech v technicky zaměřeném odvětví objevila svou vášeň pro meditaci a křišťálové nástroje. Její osobní cesta transformace a objevování síly může být inspirací pro nás všechny.


Ochutnávka zdarma v sobotu 7 10., poté pravidelně v pondělí večer

V sobotu 7. října máš jedinečnou příležitost se v čase 16:00 - 19:00 zúčastnit naší speciální ochutnávky zdarma. Pokud ti tato zkušenost sedne a budeš chtít prohloubit svou praxi, přijď k nám každé pondělí večer. Meditace budou probíhat za cenu 400 Kč za setkání.


Přihlásit se o k ochutnávce zdarma v sobotu 7. října od 16:00 do 19:00 je možné TADY

Pondělní meditace startující od 9. 10. vždy v čase 20:00 do 21:00 jsou pak za 400 Kč k mání ZDE


Přidej se k nám a prozkoumej hlubiny své duše, objev magii křišťálových nástrojů a ThetaHealing techniky pod vedením Martiny. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý meditant, tato zkušenost je otevřena všem. 😊


Namasté!✨