Rozpal zase svoji jiskru s workshopem Hospodaření se životní energií

13.09.2023

Všichni to známe. Dny, kdy se nám zdá, že jsme vyčerpaní do poslední kapky, kdy se nám jen těžko daří najít radost nebo motivaci. Přicházejí pak chvíle podrážděnosti, krátké výbuchy hněvu a pocit, že nás pohlcuje tíživá mlha. Nejenže tento stav ovlivňuje náš vnitřní svět, ale může otravovat i naše vztahy s rodinou, přáteli a kolegy… A zdraví, náš nejcennější poklad? I to dostává na frak! Naštěstí to můžeme kdykoliv změnit – a stát se tvůrci svých životů.

Pokud i ty hledáš odpovědi na otázky jako: "Jak mohu být plný/á energie?", "Jak najdu sílu k realizaci svých snů?", nebo "Jak můžu být ve své nejlepší formě?", máme pro tebe něco speciálního – celostní koučovací metodu LOVE & BODY & MIND. Stojí za ní charismatická Iva Barnincová. Její workshop Hospodaření se životní energií poslouží jako kompas, který nás provede krajinou svého nitra, odhalí nám energetické překážky a naučí nás je přetvářet v mosty vedoucí k lepšímu sebevědomí, zdraví a pohodě. Nepůjde jen o změnu vnější, ale především o proměnu uvnitř. Naučíme se rozpoznat a měnit to, co nám neslouží, a v plné míře podporovat to, co nás posiluje a dává našemu životu smysl.

Proč pro tebe bude dobré poznat Ivu Barnincovou?

Říká o sobě, že její vášní je probouzet léčebné procesy těla díky návratu k přirozenému a vědomému pohybu. Je to jogínka, koučka, ale především bytost, která umí šťastně žít. Nasbírala spoustu zkušeností, jimiž pomáhá ke spokojenější cestě i druhým. Přečti si tady celý její příběh. Jedno ale víme jasně – pokud přijdeš, pomůže ti žít v energii, lásce, vášni a s úsměvem na rtech.

Nauč se hospodařit se svou životní energií

Ivy celostním koučovacím přístupem se zkrátka naučíš měnit nevyhovující na podporující – pracovat se svou životní energií.

Co ti náš workshop přinese?

  • zjistíš, jak na tom jsi – díky energetickému auditu

  • objevíš, kde a kudy ti uniká energie

  • uvědomíš si, odkud energie přichází

  • zvědomíš si, akční kroky pro navýšení energie

  • a upevníš si vše jako nové návyky – skrze koučovací nástroj

Workshop se uskuteční ve dvou termínech:

  • 21. 10. – rezervace je možná tady,

  • 25. 11. – na opakování potom zde.

Než se přihlásíš na samotný workshop, přijď 29. 9. na ochutnávku zdarma

Nechceme, aby kdokoliv kupoval zajíce v pytly. Při transformačních záležitostech musí všechno správně rezonovat. V pátek 29. 9. se v čase od 16:30 do 19:00 můžeš stavit s Ivou a jejím konceptem seznámit. Podle svého pocitu pak usoudíš, jestli je workshop pro tebe ten pravý. Dojdi kdykoliv se ti to bude hodit, dopředu se ale registruj přes náš systém zde, ať máme přehled, kolik nás bude.


Ať už jsi kdekoliv na své životní cestě, je zde způsob, jak znovu rozžhnout svou vnitřní jiskru. Vždy je tu možnost naučit se být v souladu se svým tělem a myslí. Tak proč ne právě v Prostůrku? ✨


Namasté!