Užij si páteční "večírek" jinak – Lunární harmonie: pravidelná událost pokaždé v pátek po Novoluní

12.09.2023

Věříš v sílu vesmíru? Pokud ano, přijď se s námi naladit na energii novoluní a harmonizuj se pro nové začátky, které může tato fáze měsíce přinášet! Poprvé už v pátek 15. 9. od 18:00 u nás v Prostůrku.

O Události

Užijeme si páteční večer a spojíme sílu jógy a magickou atmosféru zpívané meditace. Tato událost bude pravidelná a proběhne vždy v pátek po novoluní (tentokrát se však strefujeme přesně). Umožní nám naladit svou mysl, tělo a duši v souladu s novým lunárním cyklem.


Novoluní nastane 15. 9. ve 3:40. Slunce i Luna budou v Panně. Bude to velmi očistný nov, ideální pro půst nebo odlehčení stravy. Vybídne nás k naladění se na rytmy našich těl, ale také k ponoření se do sebe a a nalezení vnitřního řádu. Zároveň to také bude čas, kdy se vyplatí věnovat pozornost činům směřujícím k větší harmonii v našich životech. A protože panna touží po dokonalosti, možná se projeví touhou po úklidu vnitřním i vnějším. K tomu všemu nám tato událost pomůže – pohladí nás po těle i po duši, naplní nás energií, namotivuje, uvolní i potěší.

Program

Jógová praxe (60 minut)

  • Probudíme své tělo a osvěžíme mysl prostřednictvím speciálně navržených ásan, které nám pomohou naladit se na aktuální čas.

  • Praxí nás provede Lída Dubinská.

Zpívaná meditace (60 minut)

  • Necháme se unášet poslechem zpěvu, rozpustíme se do zvuků hudby, zarelaxujeme si a přivítáme Pannu na nebi v atmosféře klidu a harmonie.

  • Oddáme se zpěvu Lucie Kadlecové.

Po programu se společně ještě můžeme zastavit při šálku dobrého čaje.

Registrace & Cena

Prosíme, registrujte se předem, počet míst je omezen – vejde se pouze 8 osob.

Co s sebou 

  • Pohodlné oblečení
  • Vlastní podložku na jógu (pokud máte, jestli ne, je u nás k zapůjčení)
  • Otevřenou mysl a pozitivní náladu


>>> REZERVACE JE MOŽNÁ POMOCÍ NAŠEHO SYSTÉMU ZDE <<<Máš nějaké otázky? Napiš nám na info@prosturek.cz.


Těšíme se na společnou cestu!

Namasté 🙏